TomiOne OwnLog

bmx, foto, video, grafika and other...

O mnie...Tomek aka Tomi(One) from Poznań
Od wielu lat interesuje się grafiką, animacją oraz wideofilmowaniem od niedawna również fotografia.

Głównie dzięki BMXowi, z którym mam kontakt od 2002 roku (Malta Extreme Festival :])w moim życiu pojawiła się najpierw kamera (rok 2006), a niedawno (maj 2009) dzięki poprawie mojej sytuacji finansowej również aparat, o którym marzyłem od dawna.

Aktualnie fotografuje głownie znajomych z którymi umawiam się na rower oraz tych których spotykam na streetach lub skate parku, kilka razy byłem tez "fotografem okolicznościowym" :P (wesele jedno, drugie... maraton kolarski itp.) Morze niebawem, w miarę rozwoju swoich umiejętności zajmę się też innymi tematami :) oraz powrócę do filmowania, które nieco odeszło w zapomnienie, zapewne przez awarię dysku twardego w moim komputerze, przez którą straciłem wersje robocze mojego ostatniego projektu filmowego... ehh

Zaglądajcie na mojego ownloga co jakiś czas, mam nadzieje że nie będzie świecił pustkami - w każdym razie na pewno jeżeli mnie i moich znajomych nie opuści zajawka - czyli będziemy dużo śmigać na naszych małych rowerkach :PP (ahh no i pogoda musi byc!!!) Pozdrawiam.

Tomi - Toboggan

   

Szablon wykonał: Htsz, pobrano z Szablony.blogowicz.info
Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora bloga zabronione.
Wspierane przez: Blog & Pomoc blogowa.